Natuke meist...

Probleem millega tegeleme on järgmine: Aiamajade hinnapakkumiste koostamine on tootmiseettevõtetele ajamahukas ning pakkumise saamine võtab kliendi jaoks liiga kaua aega.

Meie meeskond koosneb kahest aiamajade joonestajast, kes ei jõudnud müügimeeste vajadustega sammu pidada ning hakkasid otsima kiiremaid ja paremaid viise, kuidas neid aidata. Mõte jäi pidama hinnapakkumiste koostamise etapis, kus läheb hästi palju aega raisku, sest joonestatakse maju millest suuremat osa ei müüda. Hindade arvutamist ära ei saa jätta - kui hinnapakumisi ei tee, siis ei tule ühtegi tellimust.

Tahtsime sellest „nokk kinni, saba lahti“ situatsioonist välja murda ning hakkasime nuputama. Ideedest said esialgsed katsetused excelis ning sealt edasi juba veebiplatvormi arendamise juurde.

Meie arendatav platvorm on mõeldud aiamajade müügiga tegelevatele ettevõtetele ning võimaldab automatiseerida maja eelarvestamise – müügiinimene saab ise sisestada kliendilt saadud maja mõõdud ning platvorm genereerib esmase plaani ja arvutab kokku maja tootmiseks vaja mineva puidu ning hinna.

Müügiinimesed saavad vastata päringutele hinnapakkumisega minutite jooksul, mitte ei pea lootma, et projekteerijal ehk tekib nädala pärast aega selle ära tegemiseks.